KURUMSAL

Taahhüt Sorumluluğu

Kamu kurum ve kuruluşlarının yaptığı birçok ihaleye iştirak ederek almış olduğumuz sorumlulukları zamanında yapmaya önem veriyoruz..

Müşteri Memnuniyeti

Kaliteli hizmet, zamanında teslim, uygun fiyat ve müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet veren..

Kaliteli ve Teknolojik

Trafik İşaretleri ve Yol Emniyeti Ekipmanları alanında pazarındaki gelişmeleri, kaliteyi ve teknolojiyi birleştirerek sektöründe mükemmeli yakalayan..

Vatan Trafik | Vizyon 

Oluşturduğumuz profesyonel ekibimiz ve alt yapı temeli üzerinde hacmimizi genişletmek öncelikli hedeflerimiz arasında. Artan oranlı piyasa talepleri için en ideal yolları keşfedip müşterilerimizi arz ile buluşturarak Trafik Malzemeleri/İSG Levhaları alanında lider firma olmak istiyoruz.

 

Vatan Trafik | Misyon 

%100 Müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı hizmet veriyoruz doğru ürünü doğru nokta ile buluşturuyoruz satış gerçekleştikten sonra ilgimizi noktalamadan müşterilerimize satış sonrası destek sunuyoruz iade, değişim ve kargo sorunları gibi problemleri prosedür çerçevesinde en kısa sürede sonuca ulaştırıyoruz kaliteyi ve düzeni bulunduğumuz her alanda ilke ediniyoruz.

Öncelik olarak her zaman müşterilerimizin memnuniyetini göz önüne alarak çalışıyoruz ...

Vatan Trafik Malzemeleri Ltd. Şti., tecrübeli ekibi ile Trafik İşaret Levhaları, Trafik Yön Bilgi Levhaları, Trafik Sinyalizasyon ve Kent Bilgi Sistemleri sektörlerinde hizmet veriyor. Ülkemizin hemen hemen her tarafına standartlardan ödün vermeden üretim aşamasından montaj kısmına kadar hizmet veren firmamız alanında bulunduğumuz Trafik sektörünün ciddiyetini ve önemini benimsemiş ve bu konuda her geçen gün Ar-Ge çalışmalarıyla trafikte kalıcı çözümler bulmayı kendine ilke edinmiştir.

 

Amacımız günlük hayatımızın her anında trafik ile ilgili sorunlara pratik, hızlı, hesaplı ve kalıcı çözümler bulmaktır. Bu amaçla Vatan trafik olarak bizim üstümüze düşen görev; Günün şartlarına uygun çözümler üretmek satış sonrası hizmet vermek ve müşteri memnuniyetini kalıcı kılmaktır.

 

Vatan Trafik olarak "Yönlendirme Bizim İşimiz" sloganı ile başladığı üretim serüveninde müşteri memnuniyetinin, müşteri potansiyeli ile bağlantılı olduğunun her zaman bilincinde olan ve bu bilinç doğrultusunda çalışmalarını titizlikle sürdüren, her geçen gün müşteri potansiyelini arttıran ve arttırmaya devam eden firmamız trafik ile ilgili her türlü ihtiyacınıza cevap vermeye hazırdır.

Firmamız Hakkında !